کد مطلب: 26340

گزارش فعالیت مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) در غرفه طلاب در 22 بهمن

یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

22 بهمن ماه تجلی اراده الهی مردم است.

معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) خبر داد در این روز با شکوه و خاطره انگیز که ملت سرفراز ایران مشتی دوباره بر دهان استکبار جهانی کوبید، حوزه های علمیه نیز با حضور خود در راهپیمایی خوش درخشیدند.

معاون فرهنگی مدرسه افزود: مدرسه علمیه حضرت خدیجه(س) با همکاری پنج مدرسه دیگر در غرفه‏ ای که از طرف ستاد هماهنگی تبلیغات این روز بزرگ در اختیارشان قرار داده بود برای هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم تمام تلاش خود را کرد.

در همین راستا، هدایایی آماده شد که در داخل آن بروشور تبلیغ برای حوزه علمیه حضرت خدیجه(س) قرار داشت. این هدایا به تعدادی از بانوان حاضر در راهپیمایی تقدیم شد. همچنین میز مشاوره کودک با حضور استادان فرهیخته و ماهر این فن نیز در غرفه قرار داده شد. سه نفر از طلاب این مدرسه که مهارتهایی نیز در فن تبلیغ و جذب دارا بودند از ساعات اولیه صبح به غرفه اعزام شدند. دو نفر از این طلاب به جذب کودکان حاضر در راهپیمایی با نقاشی روی صورت هایشان پرداخته و نیروی دیگر حاضر در غرفه با والدین آنها در رابطه با این که آیا از مهارت فلسفه برای کودک اطلاعاتی دارند یا خیر صحبت می کردند. سپس به کلاسهای مهارت آموزی در این رشته دعوت شدند.

معاون فرهنگی این مدرسه علمیه افزود: حضور بعضی از اساتید فلسفه کودک و حضور کوتاه مدت مدیریت محترم مدرسه سرکار خانم فضائلی(زید عزها) در غرفه نیز بر نشاط و انگیزه طلاب فعال غرفه افزوده بود.

با امید به این که در سالهای آینده فضای بزرگتر و امکانات تبلیغی بیشتری در اختیار مدارس علمیه خواهران قرار داده شود.

    نمايش مقاله

    نمايش تصوير

    نمايش اخبار